stand header image
stand cover

Wijnen Weyns

Stand: 4019
Wijnen & sterke dranken
Facility & services
Groothandel

Over ons

Directe import, kleine producenten, gericht op elegantie. WSET-expertise & personeelstraining voor kwaliteitshoreca.

Terroir-gedreven wijnen met elegantie, rechtstreeks geselecteerd bij de wijnmaker. Wijnen Weyns importeert Europese wijnen van gekende wijngebieden tot minder voor de hand liggende streken en producenten die u niet op elke kaart vindt.

Naast levering bieden we opleiding en productkennis voor uw team: zodat elke fles met overtuiging aan tafel gebracht wordt en beter verkoopt. Een investering die zich direct terugbetaalt in uw omzet.

Onze klanten zijn fine dining-zaken, kwaliteitsbrasseries en tavernes, wijnbars en hotels, en cavisten. Met cavisten werken we graag samen als partners: door elkaars aanbod te versterken, groeien we allebei. Voor ons draait een goede samenwerking altijd om wederzijds voordeel: een wijnkaart die bij uw zaak past, tegen voorwaarden die voor beide partijen kloppen.

Achter Wijnen Weyns staat Isabelle Weyns, WSET-gecertificeerd (Level 3) en momenteel in de laatste rechte lijn richting het WSET Diploma (Level 4), met jarenlange horeca-ervaring als basis voor onze wijnkeuzes.

Maak met ons kennis op stand L4019!

Producten en diensten