
Tills Solutions
Over ons
Elke kassaleverancier beweert het beste systeem te hebben voor elke klant. Maar is dat écht zo? De ideale kassa verschilt per situatie, afhankelijk van jouw zaak en voorkeuren.
Daarom bieden wij de objectieve keuze: een selectie uit meerdere systemen, afgestemd op wat voor jouw zaak het beste werkt. Bij ons kun je terecht voor Lightspeed, Atillasoft en Restomax, allemaal te zien op Horeca Expo, stand 4237. Elk systeem is optioneel uit te breiden met keukenschermen en kiosken.
Bovendien kan je rekenen op onze 7/7 bereikbare support na installatie!
En we helpen je graag met alle vragen over netwerken, betaalterminals, camerabewaking, oproepsystemen, blackbox, enz.
Is dat nog niet genoeg? Kom langs voor een kans op een van onze prijzen en geniet van een ‘Tills-Gin’ of ‘Tills-Rum’.
Tot dan?!
Producten en diensten

Lightspeed Restaurant
Een cloud-gebaseerd – speciaal voor de horeca ontwikkeld – gecertificeerd kassasysteem op iPad, iPad Mini en/of iPhone. > Rapportering op je kassa en in de cloud. > Configuratie volledig in de cloud. > Werkt lokaal verder, ook zonder internet. > Toegang tot alle functies van het systeem, en dit op elke kassa. > Maandelijkse en jaarlijkse formules beschikbaar. > Eigen geïntegreerde betaalterminal, die u meer inzichten geeft in de rapportering. > Uitgebreid aanbod aan externe integraties, zoals kiosk, online ordering, enz. > Eigen keukenscherm. > Gecertificeerd in meer dan 100 landen, dus ook met de Belgische blackbox. > Keukenbon in eender welke taal.

Oproepsystemen

CashDro

Atillasoft
Een gebruiksvriendelijke kassa op iOS en/of Android, die je toelaat om in een mum van tijd operationeel te zijn. > Rapportering op je kassa en in de cloud. > Configuratie op je kassa, met backup in de cloud. > Werkt lokaal verder, ook zonder internet. > Moduleerbaar: Betaal enkel en allen de modules die je echt nodig hebt en pas aan wanneer uw zaak evolueert. > Enkel de nodige functionaliteit op je mobiele kassa. > Maandelijkse domiciliëring en dus ook maandelijks opzegbaar. > Meerdere betaalterminals mogelijk, zowel gekoppeld als losstaand. > Eigen kiosk en keukenscherm. > Uitbreidbaar met externe integraties. > Gecertificeerd voor België en Frankrijk.