Praktische informatie

Kapittel O’de Flander

De Orde van de Oost-Vlaamse Meester-Distillateurs organiseert op zondag 16 november zijn 33ste Kapittel.
Hier lauwert de Orde verschillende persoonlijkheden en horecazaken voor hun bijzondere verdiensten in het erkennen en promoten van O’de Flander, de Oost-Vlaamse graanjenever. Alle reeds eerder geïntroniseerde personen, alle deelnemers aan de cursus Jeneverkenner en de bevriende gastronomische confrerieën wonen dit kapittel bij.
Na het officiële deel van het kapittel, wordt de receptie verzorgd door de Hotelschool Gent.


Programma:
• 15u: Rondgang in hal 1 door alle aanwezige confrerieën
• 15u30: Verwelkoming door Michiel Hagenaars, voorzitter van de Orde van Oost-Vlaamse Meester-Distillateurs
• 15u35: Ceremonieel Kapittel met intronisaties door de Grootmeester van O’de Flander, Patrick van Schandevijl
• 16u10: Slotwoord door gedeputeerde Joke Schauvliege, voorzitter van Erov, met uitnodiging tot de receptie met Lekker Oost-Vlaams


De Orde van de Oost-Vlaamse Meester-Distillateurs vzw bundelt de krachten van tien Oost-Vlaamse graanjeneverstokerijen en zet zich sinds 1990 in voor de erkenning en de promotie van de Oost-Vlaamse graanjenever.

Inschrijven? via O’de Flander